Zadzwoń E-mail Facebook

O firmie

Pomysł na naszą firmę zrodził się w 2011 roku. Od tego czasu bacznie obserwowaliśmy rynek, zmieniające się trendy i rozmawialiśmy z osobami, które najczęściej wykonują tę ciężką ale zarazem dającą wspaniałe efekty pracę.

Po pomyśle i rozmowach przyszedł czas na działanie.

Nasi znajomi i sąsiedzi zwracali nam wielokrotnie uwagę na stan czystości osiedli na których mieszkają, byli niezadowoleni z poziomu usług, jakie oferowały obsługujące te osiedla firmy.

I tak zajęliśmy się zawodowo utrzymaniem czystości.

 

Ponieważ poważnie myślimy o przyszłości, postanowiliśmy poszerzyć zakres świadczonych przez naszą firmę usług i uczynić ją bardziej konkurencyjną. Postawiliśmy na kompleksową obsługę w zakresie projektowania i dbania o tereny zielone Wspólnot.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę usługi świadczymy na najwyższym poziomie, z zachowaniem zasad odnośnie aspektów technicznych, ekologii oraz potrzeb socjalnych naszych pracowników.

Ten zbiór zasad uczyniliśmy naszym „CREDO”.

mieszkania

69 wspólnot mieszkaniowych

powierzchnia

369000 m2 powierzchni

budynki

186 budynków wielorodzinnych

Wraz z rozwojem firmy, w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów zajęliśmy się najpierw pielęgnacją już istniejącej zieleni wokół budynków Wspólnot. Ponieważ mieszkańcy zwracają coraz większą uwagę na otoczenie w jakim żyją, pojawiła się potrzeba modernizacji i przeprojektowania otoczenia budynków. Chcąc zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę oferujemy również tego typu usługi.

Klienci, stawiając przed nami coraz to nowe wyzwania, doceniają naszą otwartość i elastyczność pobudzając Firmę do nieustającego rozwoju, a nam dając satysfakcję z wykonywanej pracy.

Nasi partnerzy